Oryginały i pełny tekst referencji dostępne są na życzenie

caret-down caret-up caret-left caret-right
FABRYKA TŁUMACZEŃ S.C.

Potwierdzamy, że z Panią Danutą Witecy, jako tłumaczką czeskiego i angielskiego współpracujemy od 2012 roku. Nasze zamówienia realizuje sprawnie i terminowo. Również nasi klienci są zadowoleni z jakości tłumaczeń.

AJAKS S.A.

Współpracę oceniamy bardzo pozytywnie, tłumaczka dysponowała niezbędną wiedzą techniczną i wykazywała się zaangażowaniem. Z całą pewnością możemy polecić usługi pani Danuty Witecy.

PROMUS Katowice Sp. z o.o.

Tłumaczenia wykonywała bardzo solidnie i nigdy w trakcie realizacji kontraktów nie doszło do żadnych nieporozumień.

Toyota Tsusho Europe S.A.

Jej praca odegrała istotną rolę w sukcesie naszego projektu. Zdecydowanie polecam Panią Danutę jako solidnego i godnego zaufania partnera.

Centrum Języków Obcych HIT

Jest wysoce wyspecjalizowanym tłumaczem, który zawsze w pełni profesjonalnie podchodzi do swojej pracy. Rzetelność i terminowość to cechy, które najlepiej opisują prace wykonywane przez Panią Danutę Witecy. Jakość tłumaczonych tekstów jest zawsze na wysokim poziomie i nasi klienci są w pełni usatysfakcjonowani. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z tą tłumaczką.

Kancelaria Tłumaczeń AR VERSO

Wszystkie tłumaczenia techniczne z j. angielskiego na polski i z j. polskiego na angielski były bardzo dobrej jakości i dostarczone terminowo.

CDC Centrum Druku Cyfrowego

Na podkreślenie zasługuje również doskonała organizacja pracy, miła i fachowa obsługa, a także podejście do każdego zlecenia z niezwykłą starannością. Z pełnym przekonaniem rekomendujemy Panią Danutę jako partnera, który gwarantuje terminowość, profesjonalizm i precyzję wykonywanych tłumaczeń.

Biuro projektów budownictwa przemysłowego i ogólnego CADEEM Sp. z o.o.

Z jakości tłumaczeń byliśmy zadowoleni, podobnie jak klient końcowy, który nie zgłaszał żadnych zastrzeżeń. Mimo krótkich terminów realizacji tłumaczenia były dostarczane zawsze na umówiony dzień. Polecam - jakość oraz terminy na piątkę!